Restaurants in de buurt van Sanjo Train Station

2 personen
26 jun. 2019
juni 2019
ma
di
wo
do
vr
za
zo
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
19:00
Prijs
Keukens(20 van 23)

25 restaurants beschikbaar in de buurt

Another C
1. Another C0.10 mi
4.7
(28 reviews)
$$$$
Japans | Kioto
Pontocho Fujita
2. Pontocho Fujita0.10 mi
4.6
(44 reviews)
$$$$
Japans (Kaiseki) | Kioto
Steak Teppanyaki Mikura
3. Steak Teppanyaki Mikura0.12 mi
3.4
(6 reviews)
$$$$
Japans (Teppanyaki) | Kioto
Premium Pound Sanjo Kiyamachi
4. Premium Pound Sanjo Kiyamachi0.13 mi
4.6
(10 reviews)
$$$$
Steak | Kioto
Gion Vitra
5. Gion Vitra0.29 mi
4.8
(12 reviews)
$$$$
Frans | Kioto
Steak House Pound Shijo Kawaramachi
6. Steak House Pound Shijo Kawaramachi0.38 mi
3.8
(4 reviews)
$$$$
Steakhouse | Kioto
Ninja Kyoto Restaurant
7. Ninja Kyoto Restaurant0.41 mi
4.4
(60 reviews)
$$$$
Creatief Japans | Kioto
La Bombance Gion
8. La Bombance Gion0.56 mi
5.0
(1 reviews)
$$$$
Creatief Japans | Kioto
Kyoto Nadaman Hinkan
9. Kyoto Nadaman Hinkan0.56 mi
4.7
(3 reviews)
$$$$
Japans (Kaiseki) | Kioto
Gion Hanamai
10. Gion Hanamai0.56 mi
4.8
(26 reviews)
$$$$
Japans | Kioto
Eten in de buurt van Sanjo Train Station hotspots